o firmie

referencje

FIRMA HANDLOWA "BAT":
"Firma PUH Jan Browarczyk wykonała i zamontowała dla naszej firmy wiele bram garażowych. [...] Realizuje zadania sprawnie, rzetelnie, w terminie, zgodnie z wymogami i zasadami sztuki budowlanej i jest firmą godną polecenia innym inwestorom."

ZAKŁAD ROBÓT OGÓLNOBUDOWLANYCH
STANISŁAW REPIŃSKI:

"Jakość usług świadczonych przez firmę Pana Browarczyka oraz konkurencyjność cenowa są niewątpliwie mocnymi atutami skłaniającymi potencjalnych inwestorów do nawiązywania partnerskiej współpracy z ww. firmą."

PUNKT SKUPU SUROWCÓW WTÓRNYCH
KAZIMIERZ BANDZMER:

"Bramy są wykonane zgodnie z parametrami technicznymi, bardzo solidnie i terminowo."

ZAKŁAD OGÓLNO-BUDOWLANY "MAXBUD" S.J.:
"Prace wykonywane były w latach 1997 do 2002, w sumie około 20 obiektów usytuowanych na terenie miasta Gdynia i Rumia, z tego 15 budynków wielorodzinnych oraz 5 zespołów garażowych. Firma Pana Browarczyka z powierzonego zadania wywiązała się solidnie i terminowo, prowadząc prace fachowo i w poczuciu pełnej odpowiedzialności w stosunku do inwestora."

Firma Jan Browarczyk powstała w roku 1987, natomiast w 1995 uruchomiono produkcję bram garażowych i od lat opiera się na tradycji i zaufaniu. Jako jedna z nielicznych polskich firm działających na terenie Kaszub oferuje Państwu w wysokiej jakości bramy garażowe. Nasze bramy produkowane są na wieloletnim doświadczeniu z wykorzystaniem najlepszej jakości polskich materiałów. Dlatego nasze bramy są solidne, bezpieczne i praktyczne. Dzięki sprawnemu zarządzaniu oraz pełnemu zaangażowaniu młodej i solidnej kadry zdobyliśmy szerokie grono klientów. Nasz personel dokłada wszelkich starań przy realizacji zamówień, udziela porad i kalkulacji dla indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Największym osiągnięciem naszej firmy jest zdobycie zaufania naszych klientów, którzy polecają nasze usługi. Jesteśmy jedną z nielicznych firm, która realizuje nietypowe bramy pod dany wymiar. Mamy nadzieję, że nasza oferta spełni Państwa oczekiwania i liczymy na nawiązanie współpracy, co pozwoli nam powitać Państwa w szerokim gronie naszych zadowolonych klientów.

Jesteśmy otwarci na Państwa
życzenia.